yoga rzeszów

SPRAWDŹ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE!

Chcesz zacząć praktykę jogi w domowym zaciszu?
Spróbuj z naszą serią Fundamenty Jogi na YouTubie.

HELLO YOGI

Wieczorna JOGA

Kamil Goral

PRZEJDŹ DO YOUTUBE

NA TEMAT SERII

Celem każdej praktyki z Wieczornej Jogi jest poprawienie sprawności fizycznej i mentalnej, ale w delikatny, stonowany sposób, tak żeby zredukować zmęczenie po ciężkim dniu, poprawić jakość Twojego snu i pozbyć się spięć i bólu w ciele. Seria ta składa się z siedmiu praktyk, które pomogą Ci poczuć się lepiej, po całym dniu podbijania świata.

W trakcie serii:

  • zrelaksujesz się po całym dniu,

  • pozbędziesz się bólu i spięć w ciele,

  • poprawisz jakość snu,

  • zredukujesz stres i napięcie,

  • zyskasz szansę na wypracowanie sobie nawyku regularnej praktyki.

PRAKTYKI

Tę praktykę nazwałem Kąpiel dla Ciała i Umysłu, ponieważ trwa 15 minut i możesz ją wykonywać nawet codziennie, żeby poczuć się dobrze zarówno psychicznie, jak i fizycznie, po całym dniu.

Ta praktyka jest w stylu Yin, w której do pozycji będziemy wchodzić powoli, będziemy zostawać w nich na długo, żeby poczuć głęboki relaks i rozciąganie. Przygotuj sobie miejsce do praktyki, mogą przydać się bloki, koc i bolster, ale można to zastąpić poduszkami. Upewnij się, że będziesz mieć 45 minut tylko dla siebie i zapraszam na matę

Zapraszam na flow, w którym połączymy pozytywne myślenie z ruchem, tak żeby po praktyce czuć się wyjątkowo i rozkosznie przespać całą noc.

Praktyka ta pomoże zregenerować ciało i głowę, po całym dniu wyzwań. Kiedy skończymy, będziecie czuć się o wiele lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Celem tej praktyki jest sprawienie, aby nasze biodra były rozciągnięte, zmobilizowane i szczęśliwe. Jeżeli dużo siedzisz w ciągu dnia, ta praktyka jest dla Ciebie idealna.

Celem tej praktyki jest zadbanie o zdrowie i kondycję naszego kręgosłupa, który jest wyznacznikiem młodości. Czym zdrowszy jest nasz kręgosłup, tym lepsze będzie nasze ogólne samopoczucie i zadowolenie z życia.

W tej praktyce skupimy się na oddechu, aby w łagodnych pozycjach się zrelaksować i przygotować ciało i umysł na spokojny, wydajny sen.

ZOBACZ HARMONOGRAM
ZAJĘĆ I KURSÓW

Szkoła Jogi w Rzeszowie
Yoga w Rzeszowie w stylu Vinyasa
Joga w Rzeszowie w stylu Hatha Yoga

© 2020 helloyogi.pl |

CREATED WITH PASSION

Polityka Prywatności

| Regulamin