yoga rzeszów

SPRAWDŹ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE!

Chcesz zacząć praktykę jogi w domowym zaciszu?
Spróbuj z naszą serią Fundamenty Jogi na YouTubie.

HELLO YOGI

PORANNA JOGA

Wiktoria Majcher

PRZEJDŹ DO YOUTUBE

NA TEMAT SERII

Seria ta jest zbiorem 7 praktyk o różnej długości, intensywności i intencji. Znajdziecie tu szybkie sekwencje z wykorzystaniem dynamicznych przejść, które przyspieszą bicie serca, rozbudzą ciało i umysł, jak i te bardziej spokojne, relaksujące praktyki, oparte na statycznych asanach i łagodnych ruchach, które wyciszą gonitwę myśli lub odstresują przed ciężkim dniem.

W trakcie serii:

  • poprawisz siłę, rozciągnięcie, wytrzymałość i poczucie pewności siebie,

  • zyskasz więcej energii i chęci do działania,

  •  wzmocnisz ciało, w tym mięśnie, stawy i więzadła,

  • zredukujesz stres i napięcie,

  • zyskasz szansę na wypracowanie sobie nawyku regularnej praktyki.

PRAKTYKI

Poranek bez stresu i strachu to praktyka, która ma pomóc przygotować układ nerwowy, emocje i myśli na resztę dnia. Tempo praktyki jest łagodne, w niektórych pozycjach zatrzymujemy się na dłużej, po to aby za pomocą oddechu odblokować napięcia w ciele.

Całe ciało w 15 minut to praktyka, która ma za zadanie szybko i efektywnie podnieść poziom endorfin, rozbudzić i rozgrzać ciało i umysł - całkiem tak, jak poranne espresso.

Energia na cały dzień to sekwencja pełna płynnych przejść pomiędzy wzmacniającymi i rozciągającymi pozycjami, której celem jest wytworzenie i umiejętne skierowanie energii na zwiększenie siły i uważności.

Spokój i równowaga to praktyka, która wymaga dużo cierpliwości i koncentracji na sobie, dzięki czemu sprawia, że stajemy cię bardziej cierpliwi i wytrzymali. Ćwiczenie równowagi ma świetny wpływ na naszą inteligencję ruchową, rozwój mózgu, koordynację i zwinność.

Pozytywne Wibracje to praktyka, w której za pomocą oddechu radości i odpowiednio dobranej sekwencji asan wprowadzimy się w dobry nastrój na cały dzień. Sekwencja skupia się na rozciągnięciu i wzmocnieniu okolicy bioder oraz nóg.

Czyste spojrzenie to wyjątkowa praktyka, której celem jest rozjaśnienie myśli i uczuć, a co za tym idzie łatwiejsze zrozumienie siebie i swoich emocji. Praktyka utrzymana jest w spokojnym tempie i bazuje na pozycjach rozciągających, do których dodajemy oddech kompletny oraz kumbakę.

Otwarte serce to praktyka skierowana na zwiększenie mobilności w klatce piersiowej oraz barkach. Praktyka pomoże w wypracowaniu ładnej, wyprostowanej postawy ciała, poprawi mobilność kręgosłupa, co za tym idzie, sprawi, że poczujesz się bardziej pewny siebie i swojego ciała.

ZOBACZ HARMONOGRAM
ZAJĘĆ I KURSÓW

Szkoła Jogi w Rzeszowie
Yoga w Rzeszowie w stylu Vinyasa
Joga w Rzeszowie w stylu Hatha Yoga

© 2020 helloyogi.pl |

CREATED WITH PASSION

Polityka Prywatności

| Regulamin