yoga rzeszów

SPRAWDŹ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE!

Jesteś początkującym joginem? Sprawdź Fundamenty Jogi dla Początkujących!

HELLO YOGI

PORANNA JOGA

Wiktoria Majcher

PRZEJDŹ DO YOUTUBE

NA TEMAT SERII

Seria ta jest zbiorem 7 praktyk o różnej długości, intensywności i intencji. Znajdziecie tu szybkie sekwencje z wykorzystaniem dynamicznych przejść, które przyspieszą bicie serca, rozbudzą ciało i umysł, jak i te bardziej spokojne, relaksujące praktyki, oparte na statycznych asanach i łagodnych ruchach, które wyciszą gonitwę myśli lub odstresują przed ciężkim dniem.

W trakcie serii:

  • poprawisz siłę, rozciągnięcie, wytrzymałość i poczucie pewności siebie,

  • zyskasz więcej energii i chęci do działania,

  •  wzmocnisz ciało, w tym mięśnie, stawy i więzadła,

  • zredukujesz stres i napięcie,

  • zyskasz szansę na wypracowanie sobie nawyku regularnej praktyki.

PRAKTYKI

Poranek bez stresu i strachu to praktyka, która ma pomóc przygotować układ nerwowy, emocje i myśli na resztę dnia. Tempo praktyki jest łagodne, w niektórych pozycjach zatrzymujemy się na dłużej, po to aby za pomocą oddechu odblokować napięcia w ciele.

Całe ciało w 15 minut to praktyka, która ma za zadanie szybko i efektywnie podnieść poziom endorfin, rozbudzić i rozgrzać ciało i umysł - całkiem tak, jak poranne espresso.

Energia na cały dzień to sekwencja pełna płynnych przejść pomiędzy wzmacniającymi i rozciągającymi pozycjami, której celem jest wytworzenie i umiejętne skierowanie energii na zwiększenie siły i uważności.

Spokój i równowaga to praktyka, która wymaga dużo cierpliwości i koncentracji na sobie, dzięki czemu sprawia, że stajemy cię bardziej cierpliwi i wytrzymali. Ćwiczenie równowagi ma świetny wpływ na naszą inteligencję ruchową, rozwój mózgu, koordynację i zwinność.

Pozytywne Wibracje to praktyka, w której za pomocą oddechu radości i odpowiednio dobranej sekwencji asan wprowadzimy się w dobry nastrój na cały dzień. Sekwencja skupia się na rozciągnięciu i wzmocnieniu okolicy bioder oraz nóg.

Czyste spojrzenie to wyjątkowa praktyka, której celem jest rozjaśnienie myśli i uczuć, a co za tym idzie łatwiejsze zrozumienie siebie i swoich emocji. Praktyka utrzymana jest w spokojnym tempie i bazuje na pozycjach rozciągających, do których dodajemy oddech kompletny oraz kumbakę.

Otwarte serce to praktyka skierowana na zwiększenie mobilności w klatce piersiowej oraz barkach. Praktyka pomoże w wypracowaniu ładnej, wyprostowanej postawy ciała, poprawi mobilność kręgosłupa, co za tym idzie, sprawi, że poczujesz się bardziej pewny siebie i swojego ciała.

Szkoła Jogi w Rzeszowie
Yoga w Rzeszowie w stylu Vinyasa
Joga w Rzeszowie w stylu Hatha Yoga

© 2020 helloyogi.pl |

CREATED WITH PASSION

Polityka Prywatności

| Regulamin