ZOBACZ HARMONOGRAM
ZAJĘĆ I KURSÓW

yoga rzeszów

SPRAWDŹ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE!

Chcesz zacząć praktykę jogi w domowym zaciszu?
Spróbuj z naszą serią Fundamenty Jogi na YouTubie.

HELLO YOGI

FUNDAMENTY JOGI

Kamil Goral

PRZEJDŹ DO YOUTUBE

NA TEMAT SERII

Fundamenty Jogi powstały z myślą o osobach, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z jogą, a z różnych powodów mogą praktykować tylko w domu, lub preferują praktykować w domu. Zajęcia staram się prowadzić w taki sposób, żeby były przystępne, przyjemne, ale żeby równocześnie budowały sprawność i technikę.

W trakcie serii:

  • zwiększysz swoją sprawność i mobilność,

  • poprawisz swoją kondycję i pracę z oddechem,

  •  wzmocnisz ciało, w tym mięśnie, stawy i więzadła,

  • popracujesz nad swoją równowagą, koncentracją i uważnością,

  • rozciągniesz swoje mięśnie i nauczysz się relaksować,

  • poznasz techniki oddechowe oraz medytacyjne.

LEKCJE

Mobilność jest kluczowa, ponieważ kiedy nam jej brakuje, nasze ruchy są skrępowane i niepełne. W dzisiejszej praktyce główną rolę grały będą skłony, wygięcia i skręty.

W dzisiejszej praktyce pojawi się Vinyasa, Powitanie Słońca A oraz Powitanie Słońca B. Jeżeli będzie to Twoje pierwsze spotkanie z Vinyasą (dynamiczna forma jogi), nie martw się, postaram się przeprowadzić Cię przez podstawy powoli i spokojnie.

W tej praktyce zajmiemy się budowaniem siły, która pozwoli nam lepiej budować asany, ale również pozwoli nam zadbać o zdrowie naszego ciała, oraz zwiększy wytrzymałość stawów, więzadeł i mięśni.

W tej praktyce zajmiemy się równowagą, ale nie tylko w znaczeniu fizycznym, ponieważ zawsze kiedy trenujemy równowagę, trenujemy również nasz układ nerwowy, oraz umiejętność równoczesnego utrzymania koncentracji i spokoju.

Celem praktyki będzie uspokojenie układu nerwowego, co pozwoli nam wejść głębiej do pozycji oraz da chwilę wytchnienia zabieganemu umysłowi.

Pełna godzinna praktyka, w której wykorzystamy wszystkie elementy, których nauczyliśmy się w poprzednich praktykach.

Dzisiaj przygotowałem dla Was krótką, kilku minutową medytację, która pokarze Wam potęgę oddechu. Usiądźcie wygodnie i zapraszam do udziału.

Szkoła Jogi w Rzeszowie
Yoga w Rzeszowie w stylu Vinyasa
Joga w Rzeszowie w stylu Hatha Yoga

© 2020 helloyogi.pl |

CREATED WITH PASSION

Polityka Prywatności

| Regulamin